Ładuję...

Prosimy zwrócić uwagę, że ceny koszulek białych są zawsze niższe od cen koszulek w pozostałych kolorach.

T-shirt dla dzieci Keya - od 3 do 13 lat, od 104 do 152cm

KOD: YC150


Cena: 6,57 

(8,08  z podatkiem VAT)
Dostępne

Wpisz ilości dla wybranych kolorów i rozmiarów:

XS S M L XL
 White
 Ash (+14%)
 Black (+14%)
 Bottle Green (+14%)
 Brown (+14%)
 Denim Blue (+14%)
 Dark Kelly Green (+14%)
 Dark Navy (+14%)
 Dark Orange (+14%)
 Heather Gray (+14%)
 Kelly Green (+14%)
 Khaki (+14%)
 Light Blue (+14%)
 Light Pink (+14%)
 Moss (+14%)
 Navy (+14%)
 Orange (+14%)
 Royal Blue (+14%)
 Red (+14%)
 Turquoise (+14%)
 Yellow (+14%)
 Wine Red (+14%)

Niektóre rozmiary lub kolory mogą być droższe od ceny podstawowej - w takim przypadku wartość w kolorze czerwonym (w nawiasie), przy nazwie opcji będzie pokazywać o ile procent. Dokładne ceny widoczne będą w koszyku.

Keya
1-2 dni robocze

Paleta kolorów    Tabela rozmiarów    Aktualnie dostępne ilości

  • Gramatura: 150g/m2
  • Bez szwów bocznych.
  • Taśma wzmacniająca od ramienia do ramienia.
  • Miekki, przyjemny w dotyku materiał.
  • 100% bawełna ring spun (z wyjątkiem koloru Ash oraz Heather Grey).
  • Można na niej wykonywać nadruki m.in. za pomocą sitodruku i termotransferu.
  • Czas dostawy koszulek marki Keya: 1-2, max. 3 dni robocze (w zależności od godziny, o której zostanie potwierdzone zamówienie).
  • W 1 kartonie mieści się około 100 sztuk.

Tabela rozmiarów

Rozmiar XS S M
L XL
Szerokość 36 cm 39 cm 42 cm 45 cm 48 cm
Długość 44 cm 50 cm 54 cm 60 cm 64 cm
Orientacyjny wzrost 104 116 128 140 152
Orientacyjny wiek 3-4
5-6 7-8 9-11 12-13

Tolerancja +/- 2,5cm

./images/t-shirt_keya_kolory.jpg

Poniżej tabela aktualnych dostępności
- przedstawia ile sztuk jest dostępnych z każdego koloru i rozmiaru
- aktualizowana jest raz dziennie.

Ten link przeniesie Cię na górę strony

ROZMIAR/
/ORIENTACYJNY WZROST
XS/
/104
S/
/116
M/
/128
L/
/140
XL/
/152
White12461440135916101422
Ash00000
Black13391021100014431391
Bottle Green238211591313
Brown1414940142173
Denim Blue250421268263137
Dark Kelly Green496747493796669
Dark Navy14784869111581076
Dark Orange4001010744704767
Heather Gray536381639911673
Kelly Green3304701934520
Khaki29225919718452
Light Blue414515573789655
Light Pink7000031
Moss11112190217292
Navy5221247826388470
Orange000130
Royal Blue776960797623690
Red5717042009801006
Turquoise12411304585
Yellow0000
Wine Red1681993114165

real
time web analytics