Ładuję...

Prosimy zwrócić uwagę, że ceny koszulek białych są zawsze niższe od cen koszulek w pozostałych kolorach.

T-shirt dla dzieci Keya - od 3 do 13 lat, od 104 do 152cm

KOD: YC150


Cena: 4,84 

(5,95  z podatkiem VAT)
Dostępne

Wpisz ilości dla wybranych kolorów i rozmiarów:

XS S M L XL
 White
 Ash (+13%)
 Black (+13%)
 Bottle Green (+13%)
 Brown (+13%)
 Denim Blue (+13%)
 Dark Kelly Green (+13%)
 Dark Navy (+13%)
 Dark Orange (+13%)
 Heather Gray (+13%)
 Kelly Green (+13%)
 Khaki (+13%)
 Light Blue (+13%)
 Light Pink (+13%)
 Moss (+13%)
 Navy (+13%)
 Orange (+13%)
 Royal Blue (+13%)
 Red (+13%)
 Turquoise (+13%)
 Yellow (+13%)
 Wine Red (+13%)

Niektóre rozmiary lub kolory mogą być droższe od ceny podstawowej - w takim przypadku wartość w kolorze czerwonym (w nawiasie), przy nazwie opcji będzie pokazywać o ile procent. Dokładne ceny widoczne będą w koszyku.

Rabat ilościowy (wyświetlany dla koloru białego, pozostałe kolory będą droższe o procent widoczny przy nazwie koloru):

Ilość  30+   60+   80+ 
Cena  4,84 zł   4,66 zł   4,57 zł 
Keya
1-2 dni robocze

Paleta kolorów    Tabela rozmiarów    Aktualnie dostępne ilości

  • Gramatura: 150g/m2
  • Bez szwów bocznych.
  • Taśma wzmacniająca od ramienia do ramienia.
  • Miekki, przyjemny w dotyku materiał.
  • 100% bawełna ring spun (z wyjątkiem koloru Ash oraz Heather Grey).
  • Można na niej wykonywać nadruki m.in. za pomocą sitodruku i termotransferu.
  • Dostawa przeważnie w ciagu 1 / 2 dni roboczych (w zależności od godziny, o której zostanie potwierdzone zamówienie).
  • W 1 kartonie mieści się około 100 sztuk.

Tabela rozmiarów

Rozmiar XS S M
L XL
Szerokość 36 cm 39 cm 42 cm 45 cm 48 cm
Długość 44 cm 50 cm 54 cm 60 cm 64 cm
Orientacyjny wzrost 104 116 128 140 152
Orientacyjny wiek 3-4
5-6 7-8 9-11 12-13

Tolerancja +/- 2,5cm

./images/t-shirt_keya_kolory.jpg

Poniżej tabela aktualnych dostępności
- przedstawia ile sztuk jest dostępnych z każdego koloru i rozmiaru
- aktualizowana jest raz dziennie.

Ten link przeniesie Cię na górę strony

ROZMIAR/
/ORIENTACYJNY WZROST
XS/
/104
S/
/116
M/
/128
L/
/140
XL/
/152
White01485012041366
Ash032900
Black1272147816211498416
Bottle Green280311265255567
Brown171180180203211
Denim Blue309498320352295
Dark Kelly Green138143171148110
Dark Navy105199403217307
Dark Orange992519115160
Heather Gray189364179126180
Kelly Green00001
Khaki320298292273190
Light Blue40156133155137
Light Pink0012585208
Moss257258230267307
Navy135389232272184
Orange000570
Royal Blue1443971295792413
Red27600181185
Turquoise00000
Yellow00000
Wine Red00000

real
time web analytics