Ładuję...

Prosimy zwrócić uwagę, że ceny koszulek białych są zawsze niższe od cen koszulek w pozostałych kolorach.

T-shirt dla dzieci Keya - od 3 do 13 lat, od 104 do 152cm

KOD: YC150


Cena standardowa: 4,84   

Cena: 4,68 

(5,76  z podatkiem VAT) Oszczędzasz netto: 0,16  (3%)
-3%
Dostępne

Wpisz ilości dla wybranych kolorów i rozmiarów:

XS S M L XL
 White
 Ash (+13%)
 Black (+13%)
 Bottle Green (+13%)
 Brown (+13%)
 Denim Blue (+13%)
 Dark Kelly Green (+13%)
 Dark Navy (+13%)
 Dark Orange (+13%)
 Heather Gray (+13%)
 Kelly Green (+13%)
 Khaki (+13%)
 Light Blue (+13%)
 Light Pink (+13%)
 Moss (+13%)
 Navy (+13%)
 Orange (+13%)
 Royal Blue (+13%)
 Red (+13%)
 Turquoise (+13%)
 Yellow (+13%)
 Wine Red (+13%)

Niektóre rozmiary lub kolory mogą być droższe od ceny podstawowej - w takim przypadku wartość w kolorze czerwonym (w nawiasie), przy nazwie opcji będzie pokazywać o ile procent. Dokładne ceny widoczne będą w koszyku.

Rabat ilościowy (wyświetlany dla koloru białego, pozostałe kolory będą droższe o procent widoczny przy nazwie koloru):

Ilość  30+   60+   80+ 
Cena  4,84 zł   4,66 zł   4,57 zł 
Keya
1-2 dni robocze

Paleta kolorów    Tabela rozmiarów    Aktualnie dostępne ilości

  • Gramatura: 150g/m2
  • Bez szwów bocznych.
  • Taśma wzmacniająca od ramienia do ramienia.
  • Miekki, przyjemny w dotyku materiał.
  • 100% bawełna ring spun (z wyjątkiem koloru Ash oraz Heather Grey).
  • Można na niej wykonywać nadruki m.in. za pomocą sitodruku i termotransferu.
  • Czas dostawy koszulek marki Keya: 1-2, max. 3 dni robocze (w zależności od godziny, o której zostanie potwierdzone zamówienie).
  • W 1 kartonie mieści się około 100 sztuk.

Tabela rozmiarów

Rozmiar XS S M
L XL
Szerokość 36 cm 39 cm 42 cm 45 cm 48 cm
Długość 44 cm 50 cm 54 cm 60 cm 64 cm
Orientacyjny wzrost 104 116 128 140 152
Orientacyjny wiek 3-4
5-6 7-8 9-11 12-13

Tolerancja +/- 2,5cm

./images/t-shirt_keya_kolory.jpg

Poniżej tabela aktualnych dostępności
- przedstawia ile sztuk jest dostępnych z każdego koloru i rozmiaru
- aktualizowana jest raz dziennie.

Ten link przeniesie Cię na górę strony

ROZMIAR/
/ORIENTACYJNY WZROST
XS/
/104
S/
/116
M/
/128
L/
/140
XL/
/152
White13411515126615521682
Ash00000
Black16211123160313801292
Bottle Green265284208162473
Brown159129138183196
Denim Blue295426320323171
Dark Kelly Green174562715293
Dark Navy178151285185126
Dark Orange133123192128119
Heather Gray144180028814
Kelly Green00000
Khaki29927124222583
Light Blue9100246257
Light Pink0012065174
Moss251243226261300
Navy258239185112308
Orange000500
Royal Blue1450450341398
Red944393422750
Turquoise00000
Yellow0000380
Wine Red00000

real
time web analytics