Ładuję...

Prosimy zwrócić uwagę, że ceny koszulek białych są zawsze niższe od cen koszulek w pozostałych kolorach.

T-shirt dla dzieci Keya - od 3 do 13 lat, od 104 do 152cm

KOD: YC150


Cena standardowa: 4,84   

Cena: 4,68 

(5,76  z podatkiem VAT) Oszczędzasz netto: 0,16  (3%)
-3%
Dostępne

Wpisz ilości dla wybranych kolorów i rozmiarów:

XS S M L XL
 White
 Ash (+13%)
 Black (+13%)
 Bottle Green (+13%)
 Brown (+13%)
 Denim Blue (+13%)
 Dark Kelly Green (+13%)
 Dark Navy (+13%)
 Dark Orange (+13%)
 Heather Gray (+13%)
 Kelly Green (+13%)
 Khaki (+13%)
 Light Blue (+13%)
 Light Pink (+13%)
 Moss (+13%)
 Navy (+13%)
 Orange (+13%)
 Royal Blue (+13%)
 Red (+13%)
 Turquoise (+13%)
 Yellow (+13%)
 Wine Red (+13%)

Niektóre rozmiary lub kolory mogą być droższe od ceny podstawowej - w takim przypadku wartość w kolorze czerwonym (w nawiasie), przy nazwie opcji będzie pokazywać o ile procent. Dokładne ceny widoczne będą w koszyku.

Rabat ilościowy (wyświetlany dla koloru białego, pozostałe kolory będą droższe o procent widoczny przy nazwie koloru):

Ilość  30+   60+   80+ 
Cena  4,84 zł   4,66 zł   4,57 zł 
Keya
1-2 dni robocze

Paleta kolorów    Tabela rozmiarów    Aktualnie dostępne ilości

  • Gramatura: 150g/m2
  • Bez szwów bocznych.
  • Taśma wzmacniająca od ramienia do ramienia.
  • Miekki, przyjemny w dotyku materiał.
  • 100% bawełna ring spun (z wyjątkiem koloru Ash oraz Heather Grey).
  • Można na niej wykonywać nadruki m.in. za pomocą sitodruku i termotransferu.
  • Dostawa przeważnie w ciagu 1 / 2 dni roboczych (w zależności od godziny, o której zostanie potwierdzone zamówienie).
  • W 1 kartonie mieści się około 100 sztuk.

Tabela rozmiarów

Rozmiar XS S M
L XL
Szerokość 36 cm 39 cm 42 cm 45 cm 48 cm
Długość 44 cm 50 cm 54 cm 60 cm 64 cm
Orientacyjny wzrost 104 116 128 140 152
Orientacyjny wiek 3-4
5-6 7-8 9-11 12-13

Tolerancja +/- 2,5cm

./images/t-shirt_keya_kolory.jpg

Poniżej tabela aktualnych dostępności
- przedstawia ile sztuk jest dostępnych z każdego koloru i rozmiaru
- aktualizowana jest raz dziennie.

Ten link przeniesie Cię na górę strony

ROZMIAR/
/ORIENTACYJNY WZROST
XS/
/104
S/
/116
M/
/128
L/
/140
XL/
/152
White13841651129914361601
Ash03600
Black1209133113471240718
Bottle Green268285208162476
Brown169157157202206
Denim Blue295426320323171
Dark Kelly Green9166109233217
Dark Navy184157294211161
Dark Orange82164834120
Heather Gray1542000347146
Kelly Green00001
Khaki30427625123488
Light Blue57921266271
Light Pink0012773179
Moss256247230266304
Navy359384311365361
Orange000520
Royal Blue1730594454443
Red03190492336
Turquoise00000
Yellow0000380
Wine Red00000

real
time web analytics