Ładuję...

Prosimy zwrócić uwagę, że ceny koszulek białych są zawsze niższe od cen koszulek w pozostałych kolorach.

T-shirt dla dzieci Keya - od 3 do 13 lat, od 104 do 152cm

KOD: YC150


Cena: 6,05 

(7,44  z podatkiem VAT)
Dostępne

Wpisz ilości dla wybranych kolorów i rozmiarów:

XS S M L XL
 White
 Ash (+14%)
 Black (+14%)
 Bottle Green (+14%)
 Brown (+14%)
 Denim Blue (+14%)
 Dark Kelly Green (+14%)
 Dark Navy (+14%)
 Dark Orange (+14%)
 Heather Gray (+14%)
 Kelly Green (+14%)
 Khaki (+14%)
 Light Blue (+14%)
 Light Pink (+14%)
 Moss (+14%)
 Navy (+14%)
 Orange (+14%)
 Royal Blue (+14%)
 Red (+14%)
 Turquoise (+14%)
 Yellow (+14%)
 Wine Red (+14%)

Niektóre rozmiary lub kolory mogą być droższe od ceny podstawowej - w takim przypadku wartość w kolorze czerwonym (w nawiasie), przy nazwie opcji będzie pokazywać o ile procent. Dokładne ceny widoczne będą w koszyku.

Keya
1-2 dni robocze

Paleta kolorów    Tabela rozmiarów    Aktualnie dostępne ilości

  • Gramatura: 150g/m2
  • Bez szwów bocznych.
  • Taśma wzmacniająca od ramienia do ramienia.
  • Miekki, przyjemny w dotyku materiał.
  • 100% bawełna ring spun (z wyjątkiem koloru Ash oraz Heather Grey).
  • Można na niej wykonywać nadruki m.in. za pomocą sitodruku i termotransferu.
  • Czas dostawy koszulek marki Keya: 1-2, max. 3 dni robocze (w zależności od godziny, o której zostanie potwierdzone zamówienie).
  • W 1 kartonie mieści się około 100 sztuk.

Tabela rozmiarów

Rozmiar XS S M
L XL
Szerokość 36 cm 39 cm 42 cm 45 cm 48 cm
Długość 44 cm 50 cm 54 cm 60 cm 64 cm
Orientacyjny wzrost 104 116 128 140 152
Orientacyjny wiek 3-4
5-6 7-8 9-11 12-13

Tolerancja +/- 2,5cm

./images/t-shirt_keya_kolory.jpg

Poniżej tabela aktualnych dostępności
- przedstawia ile sztuk jest dostępnych z każdego koloru i rozmiaru
- aktualizowana jest raz dziennie.

Ten link przeniesie Cię na górę strony

ROZMIAR/
/ORIENTACYJNY WZROST
XS/
/104
S/
/116
M/
/128
L/
/140
XL/
/152
White16391559175515931692
Ash00000
Black1388821139213981250
Bottle Green238211951408
Brown1425041143174
Denim Blue262437285288149
Dark Kelly Green501776602902766
Dark Navy14791669112121130
Dark Orange4491073790804769
Heather Gray543458702966744
Kelly Green36851228050625
Khaki29326020018552
Light Blue429548656849670
Light Pink8800038
Moss11612995223294
Navy5671303903629535
Orange001190
Royal Blue804997782640713
Red108179478610971542
Turquoise140133186295
Yellow0000
Wine Red1712495120171

real
time web analytics