Ładuję...

Prosimy zwrócić uwagę, że ceny koszulek białych są zawsze niższe od cen koszulek w pozostałych kolorach.

T-shirt dla dzieci Keya - od 3 do 13 lat, od 104 do 152cm

KOD: YC150


Cena standardowa: 4,84   

Cena: 4,68 

(5,76  z podatkiem VAT) Oszczędzasz netto: 0,16  (3%)
-3%
Dostępne

Wpisz ilości dla wybranych kolorów i rozmiarów:

XS S M L XL
 White
 Ash (+14%)
 Black (+14%)
 Bottle Green (+14%)
 Brown (+14%)
 Denim Blue (+14%)
 Dark Kelly Green (+14%)
 Dark Navy (+14%)
 Dark Orange (+14%)
 Heather Gray (+14%)
 Kelly Green (+14%)
 Khaki (+14%)
 Light Blue (+14%)
 Light Pink (+14%)
 Moss (+14%)
 Navy (+14%)
 Orange (+14%)
 Royal Blue (+14%)
 Red (+14%)
 Turquoise (+14%)
 Yellow (+14%)
 Wine Red (+14%)

Niektóre rozmiary lub kolory mogą być droższe od ceny podstawowej - w takim przypadku wartość w kolorze czerwonym (w nawiasie), przy nazwie opcji będzie pokazywać o ile procent. Dokładne ceny widoczne będą w koszyku.

Rabat ilościowy (wyświetlany dla koloru białego, pozostałe kolory będą droższe o procent widoczny przy nazwie koloru):

Ilość  30+   60+   80+ 
Cena  4,84 zł   4,66 zł   4,57 zł 
Keya
1-2 dni robocze

Paleta kolorów    Tabela rozmiarów    Aktualnie dostępne ilości

  • Gramatura: 150g/m2
  • Bez szwów bocznych.
  • Taśma wzmacniająca od ramienia do ramienia.
  • Miekki, przyjemny w dotyku materiał.
  • 100% bawełna ring spun (z wyjątkiem koloru Ash oraz Heather Grey).
  • Można na niej wykonywać nadruki m.in. za pomocą sitodruku i termotransferu.
  • Czas dostawy koszulek marki Keya: 1-2, max. 3 dni robocze (w zależności od godziny, o której zostanie potwierdzone zamówienie).
  • W 1 kartonie mieści się około 100 sztuk.

Tabela rozmiarów

Rozmiar XS S M
L XL
Szerokość 36 cm 39 cm 42 cm 45 cm 48 cm
Długość 44 cm 50 cm 54 cm 60 cm 64 cm
Orientacyjny wzrost 104 116 128 140 152
Orientacyjny wiek 3-4
5-6 7-8 9-11 12-13

Tolerancja +/- 2,5cm

./images/t-shirt_keya_kolory.jpg

Poniżej tabela aktualnych dostępności
- przedstawia ile sztuk jest dostępnych z każdego koloru i rozmiaru
- aktualizowana jest raz dziennie.

Ten link przeniesie Cię na górę strony

ROZMIAR/
/ORIENTACYJNY WZROST
XS/
/104
S/
/116
M/
/128
L/
/140
XL/
/152
White1203174917860472
Ash00000
Black1486131712269771574
Bottle Green255227211133473
Brown1487884145180
Denim Blue276452304304152
Dark Kelly Green971206216200
Dark Navy158113217152171
Dark Orange12212259221241
Heather Gray1171810190171
Kelly Green00000
Khaki29926421019452
Light Blue971811910136
Light Pink123529176106
Moss126139122253297
Navy1951429527216
Orange000350
Royal Blue272538469548410
Red359313389321792
Turquoise18216296135101
Yellow0000
Wine Red188186184181181

real
time web analytics