Ładuję...

Prosimy zwrócić uwagę, że ceny koszulek białych są zawsze niższe od cen koszulek w pozostałych kolorach.

T-shirt dla dzieci Keya - od 3 do 13 lat, od 104 do 152cm

KOD: YC150


Cena standardowa: 4,84   

Cena: 4,68 

(5,76  z podatkiem VAT) Oszczędzasz netto: 0,16  (3%)
-3%
Dostępne

Wpisz ilości dla wybranych kolorów i rozmiarów:

XS S M L XL
 White
 Ash (+14%)
 Black (+14%)
 Bottle Green (+14%)
 Brown (+14%)
 Denim Blue (+14%)
 Dark Kelly Green (+14%)
 Dark Navy (+14%)
 Dark Orange (+14%)
 Heather Gray (+14%)
 Kelly Green (+14%)
 Khaki (+14%)
 Light Blue (+14%)
 Light Pink (+14%)
 Moss (+14%)
 Navy (+14%)
 Orange (+14%)
 Royal Blue (+14%)
 Red (+14%)
 Turquoise (+14%)
 Yellow (+14%)
 Wine Red (+14%)

Niektóre rozmiary lub kolory mogą być droższe od ceny podstawowej - w takim przypadku wartość w kolorze czerwonym (w nawiasie), przy nazwie opcji będzie pokazywać o ile procent. Dokładne ceny widoczne będą w koszyku.

Rabat ilościowy (wyświetlany dla koloru białego, pozostałe kolory będą droższe o procent widoczny przy nazwie koloru):

Ilość  30+   60+   80+ 
Cena  4,84 zł   4,66 zł   4,57 zł 
Keya
1-2 dni robocze

Paleta kolorów    Tabela rozmiarów    Aktualnie dostępne ilości

  • Gramatura: 150g/m2
  • Bez szwów bocznych.
  • Taśma wzmacniająca od ramienia do ramienia.
  • Miekki, przyjemny w dotyku materiał.
  • 100% bawełna ring spun (z wyjątkiem koloru Ash oraz Heather Grey).
  • Można na niej wykonywać nadruki m.in. za pomocą sitodruku i termotransferu.
  • Czas dostawy koszulek marki Keya: 1-2, max. 3 dni robocze (w zależności od godziny, o której zostanie potwierdzone zamówienie).
  • W 1 kartonie mieści się około 100 sztuk.

Tabela rozmiarów

Rozmiar XS S M
L XL
Szerokość 36 cm 39 cm 42 cm 45 cm 48 cm
Długość 44 cm 50 cm 54 cm 60 cm 64 cm
Orientacyjny wzrost 104 116 128 140 152
Orientacyjny wiek 3-4
5-6 7-8 9-11 12-13

Tolerancja +/- 2,5cm

./images/t-shirt_keya_kolory.jpg

Poniżej tabela aktualnych dostępności
- przedstawia ile sztuk jest dostępnych z każdego koloru i rozmiaru
- aktualizowana jest raz dziennie.

Ten link przeniesie Cię na górę strony

ROZMIAR/
/ORIENTACYJNY WZROST
XS/
/104
S/
/116
M/
/128
L/
/140
XL/
/152
White12661317178315231459
Ash00000
Black1557172513069631512
Bottle Green280247264162473
Brown155111133183196
Denim Blue299460318314152
Dark Kelly Green1581111071361
Dark Navy179146278181205
Dark Orange133123192128309
Heather Gray144170173287208
Kelly Green00000
Khaki29927124222582
Light Blue80127139189215
Light Pink0010952165
Moss251240226261300
Navy258235266281299
Orange000410
Royal Blue133274317287346
Red25439628825393
Turquoise00000
Yellow0000380
Wine Red00000

real
time web analytics