Ładuję...

Prosimy zwrócić uwagę, że ceny koszulek białych są zawsze niższe od cen koszulek w pozostałych kolorach.

Koszulka dziewczęca Girls Valueweight T

*****

KOD: 61-005-0


Cena: 5,82 

(7,16  z podatkiem VAT)
Dostępne

Wpisz ilości dla wybranych kolorów i rozmiarów:

3-4/104 5-6/116 7-8/128 9-11/140 12-13/152 14-15/164
 White
 Azure Blue (+30%)
 Black (+30%)
 Deep Navy (+30%)
 Kelly Green (+30%)
 Fuchsia (+30%)
 Light Pink (+30%)
 Purple (+30%)
 Red (+30%)
 Royal Blue (+30%)
 Sky Blue (+30%)
 Sunflower (+30%)

Niektóre rozmiary lub kolory mogą być droższe od ceny podstawowej - w takim przypadku wartość w kolorze czerwonym (w nawiasie), przy nazwie opcji będzie pokazywać o ile procent. Dokładne ceny widoczne będą w koszyku.

165 / White: 160g
Fruit Of The Loom
1-2 dni robocze

Paleta kolorów    Tabela rozmiarów    Aktualnie dostępne ilości

Dziewczęca koszulka Valueweight firmy Fruit Of The Loom - dziewczęcy odpowiednik najpopularniejszej dziecięcej koszulki - Valueweight T 61-033-0. Wykonana jest z tej samej tkaniny, różni się wyłącznie krojem oraz wymiarami.

Optymalnie dobrana gramatura, wykorzystanie przędzy Belcoro® oraz solidne obszycia sprawiają, że możemy spokojnie polecić ją dla szkół, przedszkoli, klubów sportowych oraz jako odzież pod wykonywanie nadruków za pomocą sitodruku, haftu komputerowego lub termo-transferu.  

W 1 kartonie mieści się do 120 sztuk.

  • Przeznaczona do ciągłego i wielokrotnego użytku, jest solidnie wykonana, dobrze zszyta i wytrzymała.
  • Nawet po wielokrotnym praniu zachowuje wymiary a kolor pozostaje na koszulce a nie w wodzie.

Informacje szczegółowe:

• gramatura 165 g/m2 (kolor White: 160 g/m2) - optymalnie dobrana grubość, nie jest cienka, także nie ma prześwitów ale nie jest też gruba dzięki czemu można komfortowo nosić ją o każdej porze roku.

• skład: 100% bawełna (przędza  Belcoro® yarn) - przędza oraz materiał, z których wykonane są koszulki poddawane są kontroli zgodnie ze standardami jakościowymi Belcoro®, do których należą odporność na rozrywanie, rozciąganie oraz odporność na spieranie i odporność na odbarwianie.

• okrągły ściągacz wykończony taśmą bawełnianą z dodatkiem Lycry®
krój dla dziewcząt - z krótszymi rękawami, mniejszym kołnierzem i dopasowaniem w talii
• materiał tkany w drobny splot zwiększa jakość nadruku
• niekurczliwy materiał - po praniu zachowuje krój oraz wymiary
• bez szwów bocznych

https://koszulki-dla-dzieci.pl/img/rozmiary-61-005-0.jpg
Kolory:

White
Sunflower
Black
Red
Kelly Green
Royal Blue
Light Pink
Fuchsia
Deep Navy
Purple
Sky Blue
Azure Blue

Poniżej tabela aktualnych dostępności - przedstawia ile sztuk jest dostępnych z każdego koloru i rozmiaru - aktualizowana jest raz dziennie.

Ten link przeniesie Cię na górę strony

Belcoro®

Wysoka jakość tkanin Belcoro® zależy głównie od maszyn przędzalniczych Autocoro. Spinbox wyprodukowany jest ze stali chirurgicznej dzięki czemu włókna bawełny nie ulegają uszkodzeniom w procesie przędzenia. Oznacza to, że nić jest o wiele bardziej miękka i dłużej pozostaje delikatna. Taka nić jest gładsza, ma o wiele mniej niedoskonałości i mniej luźnych włókien odstających z powierzchni.

Wynikiem tego jest czystsza, bardziej stabilna nawierzchnia pod nadruki, która cechuje lepsza odporność na pranie i mniejsze mechacenie. W sumie uzyskujemy fantastyczną odzież dla użytkowników, bardziej efektywną pracę drukarek oraz projektantów ozdobnych nadruków.

WIEK/
/WZROST
3-4/
/104
5-6/
/116
7-8/
/128
9-11/
/140
12-13/
/152
14-15/
/164
White26627738614860
Azure Blue13722117420563108
Black202297324395212329
Fuchsia125234133163220130
Heather Grey10293110226185131
Kelly Green172137121183120211
Light Pink8973786313484
Purple151148177191199144
Red109264143265174151
Royal Blue128117139116163129
Sky Blue21185159236150142
Sunflower12116310718594102

real
time web analytics