Ładuję...

Co sprawia nam radość

Na tej stronie prezentujemy najbardziej sympatyczne wiadomości jakie otrzymaliśmy prowadząc działalność. Wiadomości, które sprawiły nam ogromną radość :-))


Witam,

Pragnę serdecznie podziękować za Państwa ofertę koszulek dla dzieci.

Zamawiałam koszulki dla Przedszkolaków 5-latków - Grupy Smerfów. Przyszły szybko, super jakość i piękny kolor Azure Blue.

Pomyśleliśmy, że będzie to praktyczny i ładny prezent mikołajkowy dla dzieci z wyhaftowanym imieniem (haft komputerowy), obok innych drobiazgów - m.in odblasków.

Mój Smerf był tak zadowolony, że do samego wieczora - jak również kolejnego dnia od rana - nie rozstawał się ze smerfową koszulką.

Dzieci będą miały jednakowe koszulki na imprezy okolicznościowe-przedstawienia oraz zajęcia gimnastyczne.

szczerze polecam:

Koszulki dziecięce Fruit Of The Loom

Koszulki dziewczęce Girls Valueweight T

 

jakość 1

zadowolenie 100%

elastyczność wg potrzeb klienta 100%

cena - bardzo przystępna

przemiła obsługa

 

Dziękuję

Anna K.

Ps. Nie mogłam wkleić fotek na opinię - chciałam pokazać Państwu jak smerfastycznie wyszły koszulki z haftem imienia :-)

./images/P1010002.JPG

Od pani Marii - nauczycielki Szkoły Podstawowej w Godkowie dzieląc się zdjęciami z występów oraz bardzo miłymi słowami. Serdecznie dziękujemy za pamięć oraz bardzo sympatyczną wiadomość :)


(...) Szkolny zespół "Nutki" powstał w 2012 roku i działa w ramach zajęć pozalekcyjnych prowadzonych społecznie. Dzieci występują na uroczystościach szkolnych i imprezach w środowisku lokalnym, a także wyjeżdżają na przeglądy i konkursy wokalne.

Dużym wyzwaniem było przygotowanie strojów. A zaczęło się od uszycia kolorowych spódniczek, do których poszukiwaliśmy ładnych, dobrej jakości i, co ważne, niedrogich koszulek. I tak trafiliśmy na firmę ALBATROS {#smile} Kolory koszulek idealnie pasują do spódniczek i niesamowicie ucieszyły małe artystki. Dziewczynki zaczęły same wybierać kolory i w końcu spodobały im się wszystkie!!! Już 2 razy składałam zamówienie i jestem bardzo zadowolona ze wpółpracy z Waszą firmą.

Z serdecznymi podziękowaniami - Maria Borowa,

nauczycielka Szkoły Podstawowej w Godkowie


Od pana Adama Marciniaka,
właściciela firmy p r o d u k c j a imprez. Nie sposób opisać ile radości wraz z nią otrzymaliśmy :-)

Witam Serdecznie,
(...) :-) Muszę przyznać, że w ciągu mojego kilkuletniego doświadczenia w organizacji eventów, a w związku z tym również z zakupami przez internet, nie spotkałem się jeszcze z tak miłą, uprzejmą i profesjonalną obsługą jak w przypadku tego zamówienia:
1.) koszulki są bardzo dobrej jakości i w naprawdę przystępnej cenie,
2.) zamówienie dotarło do mnie z samego rana przed godziną 9-tą, tak jak prosiłem chociaż złożyłem je już po południu dnia poprzedniego i mało prawdopodobne było że dotrą na południe dnia następnego, a otrzymałem je tak jak już wspomniałem z samego rana!
3.) dzwoniłem do pana kilkakrotnie osobiście z różnymi pytaniami i prośbami i moi współpracownicy również, za każdym razem uzyskiwaliśmy rzetelne informacje, szybko i konkretnie, bez zniecierpliwienia z pana strony i bez opóźnień.
Jestem pod wielkim wrażeniem tej obsługi i może być pan pewien, że w przyszłości w razie potrzeby zamówienia koszulek, odezwę się do Państwa i będę polecać Was innym.
ps. chyba pierwszy raz w moim życiu w tak otwarty sposób wyrażam swoje zadowolenie z wykonanej usługi i mam nadzieję, że nie ostatni. Oby inny pracowali w tak rzetelny i sympatyczny sposób jak Wasza firma :-) Dziękuję raz jeszcze za 100% profesjonalną obsługę i
Serdecznie Pozdrawiam,
Adam Marciniak
p r o d u k c j a imprez
tel. 694.299.899
www.produkcjaimprez.pl

Od pani Doroty Ćwiklińskiej ze Szkoły Podstawowej nr. 3 w Obornikach (www.sp3-oborniki.pl)


Drogi Panie Patryku...

Dla takiej radości jaką zobaczylam dzisiaj na twarzach moich uczniów, kiedy wybierali swoje rozmiary i kolory pośród dostarczonych przez Pana koszulek - warto pracować !!!

Stanęły przede mną takie "tęczowe" dzieciaki i w mojej bibliotece zajaśniało ...

Bardzo Panu dziękujemy !!!KissSmileWink

Nasze występy odbędą sie 21 czerwca. Wybiorę zdjęcia z występu i prześlę Panu.

(...). Po raz pierwszy spotykam sie z takim gestem...

Bardzo, bardzo dziękuję.

(...)

Gdyby zechciał Pan kiedyś [w wolnym czasie] zajrzeć do naszej szkoły wirtualnie to oto adres www.sp3-oborniki.pl

real
time web analytics